Veličanstveni Luka! Još ćete pričekati na njegov kraj

Primera 24. stu 20199:08 > 9:21
Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Luka Modrić je odigrao možda i najbolju utakmicu sezone, slijedom toga ne prestaju stizati pohvale na račun našeg veznjaka

Španjolski mediji vrište o jučerašnjoj čarobnoj izvedbi našeg Luke Modrića koji je u pobjedi Real Madrida nad Sociedadom od 3:1 odigrao najbolju utakmicu ove sezone.

Podsjetimo, gosti iz San Sebastiana su došli u rano vodstvo nakon velike pogreške Ramosa već u drugoj minuti. A onda na scenu stupa naš reprezentativac koji je prvo asistirao Benzemi i Valverdeu za vodstvo Kraljeva, a onda je i sam potvrdio slavlje svoje momčadi u 74. minuti kada je zabio prekrasan pogodak.

Tako Marca piše kako je Modrić upisao vrhunski nastup.

‘Pobjednik Ballon d’Ora prošle godine pomogao je svojoj momčadi da okrene dvoboj u svoju korist naročito zbog njegove predivne igre. Oni koji su željeli da Modrić ode, ipak će morati pričekati još neko vrijeme.’

Mundo Deportivo je također pohvalio Modrića.

‘Iako su mu 34 godine, pokazao je da još ima štošta toga za pokazati. Tri pogotka, tri puta Modrić. Pokazao je da je za Real najbolja ‘desetka’ koju mogu imati.’