Veliki dan za maestra Modrića: Dvije asistencije i gol!

Primera 23. stu 201922:31 > 22:37
Denis Doyle/Getty Images

Luka Modrić imao je zapaženu ulogu u dvoboju Real Madrida i Sociedada na Santiago Bernabeu #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Nogometaši Reala na Santigao Bernabeu slavili su protiv Real Sociedada 3:1 u 13. kolu španjolske Primere te su tako zadržali priključak za vodećom Barcelonom s kojom imaju jednak broj bodova (28) , ali Katalonci imaju bolju gol-razliku.

Gosti su poveli već u drugoj minuti, Ramos je napravio veliki kiks u obrani što je iskoristio Willian Jose. Na 1:1 izjednačio je Benzema u 37. minuti na asistenciju iz slobodnog udarca koji je centrirao Modrić, a naš reprezentativac bio je i u drugom poluvremenu sjajan kad je početkom drugog dijela još jedanput asistirao Valverdeu za vodstvo Reala.

Svoju sjajnu izvedbu i sam je okrunio pogotkom u 74. minuti. Valverde i Bale su probili lijevu stranu, nakon čega je Bale ubacio za Benzemu koji je glavom spustio Modriću, da bi naš veznjak sjajno opalio volej i zabio fantastičan pogodak.

U 83. minuti naš reprezentativac je zamijenjen, ušao je Isco umjesto njega, a cijeli stadion je ustao i zapljeskao našem maestru koji je bio i igrač utakmice.