Budimir sa Mallorcom poražen kod Levantea

Primera 22. stu 201923:37 > 23:44
Printscreen

Levante je na svojem terenu pobijedio Mallorcu s 2:1, a hrvatski nogometaš Ante Budimir igrao je do 82. minute #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Nogometaši Levantea u 15. kolu španjolske Primere svladali su na domaćem travnjaku u Valenciji Mallorcu 2:1. Prvo poluvrijeme prošlo je bez pogodaka.

Mrežu gostiju u 52. minuti načeo je Roger na asistenciju Miramona, a na 1:1 izjednačuje Rodriguez 13 minuta kasnije. U 73. minuti Rochina zabija na još jednu asistenciju Miramona, a u 86. minuti domaćinima je isključen Campana zbog drugog žutog kartona.

Hrvatski nogometaš Ante Budimir igrao je do 82. minute kada ga je zamijenio Prats.

Ovom pobjedom Levante je došao na 10. poziciju sa 20 bodova, dok je Mallorca 16. sa 14 bodova.