Zidane želi osvježiti napad: prva meta Milanov Poljak

Primera 19. stu 201913:52 > 13:56
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Uprava Milana i trener Stefano Pioli nisu zadovoljni Poljakovim izvedbama u Rossonerima, pa bi ovaj uskoro mogao napustiti klub

Zinedine Zidane navodno aktivno traži pojačanja za svoj napad, a momčad bi u tom segmentu volio osvježiti već ove zime.

Njegovi glavni problemi su Luka Jović i Mariano Diaz koji igraju vrlo slabo ove sezone, pa Zidane želi dovesti novog napadača za ispomoć njegovom miljeniku Karimu Benzemi.

To će, prema pisanju španjolskih medija, biti Poljak Krzysztof Piatek kojem ne ide nikako u Milanu ove sezone, ali ga Zidane vidi kao rješenje za golgeterske probleme svog tima.

Uprava Milana i trener Stefano Pioli nisu zadovoljni Poljakovim izvedbama u Rossonerima, pa ovaj u posljednje vrijeme sve češće utakmice počinje s klupe.

Nedavno se govorilo o tome da će ga poslati na posudbu, ukoliko se u klub vrati Zlatan Ibrahimović, ali sada se navodno i Real pojavio kao opcija i to za kupnju.