Atletico slavljem protiv Espanyjola do trećeg mjesta

Primera 10. stu 201918:33 > 18:44
Denis Doyle/Getty Images

Atletico Madrid je na svom Wanda Metropolitanu slavio 3:1. Žrtva je bio Espanyol kojem su zabili Correa, Morata i Koke te su pobjedom izbili na treće mjesto u Primeri #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Tek druga pobjeda u posljednjih sedam utakmica u Primeri za momčad Diega Simeonea. U 13. kolu svladali su Espanyol na svome terenu. Golove za madridsku momčad su dali Correa, Morata i Koke, dok je počasni pogodak za goste zabio Darder.

Gosti iz Barcelone su šokirali domaće navijače pogotkom Dardera, ali brzo je stvari na početak vratio Correa na kraju prvog poluvremena. U nastavku su boljom igrom okrunili još dva gola koja su ih dovela na treće mjesto u ligi gdje imaju 24 boda, dok Barcelona i Real Madrid imaju 25 bodova, ali utakmicu manje.