10.11.2019 | 15.07

Mallorca slavila protiv 'Žute podmornice'

Nogometaši Mallorce slavili su protiv Villareala u 13. kolu španjolskog nogometnog prvenstva. Hrvatski nogometaš Ante Budimir nije se upisao u strijelce, a u 82.minuti je zamijenjen #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Mallorca je u 13. kolu španjolskog nogometnog prvenstva bila bolja od Villareala sa 3:1. Mrežu Žute podmornice prvi je načeo u 13. minuti Junior iz kaznenog udarca, a samo deset minuta kasnije novi kazneni udarac koji je ovaj put realizirao Rodriguez.

Početkom drugog poluvremena Villareal je smanjio na 2:1 golom Cazorle iz novog kaznenog udarca, a pobjedu domaćina je potvrdio Japanac Kubo u 53. minuti.

Hrvatski nogometaš Ante Budimir odigrao je za Mallorcu sve do 82. minute kada ga je zamijenio Prats.

Ovom pobjedom Mallorca je došla na 16. mjesto i ima 14 bodova, dok je Villareal na desetom mjestu sa 18 bodova. U kasnijim terminima igraju Athletic Bilbao-Levante, Atletico Madrid-Espanyol, Getafe-Osasuna, dok veliki derbi od 21 sat igraju Betis i Sevilla.