09.11.2019 | 20.21 > 20:23

Primera: Modrić asistent u uvjerljivoj pobjedi Reala

Real Madrid

Nogometaši Real Madrida uvjerljivom su 4-0 (3-0) pobjedom na gostovanju kod Eibara zasjeli na vrh ljestvice španjolskog prvenstva, a kapetan Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu i bio asistent kod četvrtog pogotka.

Luka Modrić

Aitor Alcalde/Getty Images

Luka Modrić

Real je u razmaku od 12 minuta postigao prva tri pogotka, dva iz kaznenih udaraca. Karim Benzema je pogodio za 1-0 u 17. minuti. U 20. minuti je prvi kazneni udarac realizirao Sergio Ramos, a drugi u 29. minuti Benzema.

Konačnih 4-0 postavio je Valverde u 61. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora na dodavanje Luke Modrića.

Real Madrid je sa 25 bodova zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice, dok je Real Sociedad drugi sa 23 boda. Barcelona je treća sa 22 boda.

Od 21 sat Barcelona je domaćin Celti Vigo.