Sprema se velika borba najvećih rivala za Aubameyanga

Primera 9. stu 201911:48 > 11:51
Julian Finney/Getty Images

Iz različitih izvora u Španjolskoj su stigle priče da Barcelona i Real Madrid razmatraju opciju dovođenja napadača Arsenala Pierre-Emericka Aubameyanga u svoje redove.

Julian Finney, Getty Images

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Prvo je potrebno naglasiti da ugovor brzonogog Gabonca sa Arsenalom vrijedido 2021. godine, a da je on već nekoliko puta odbio produženje istog.

Španjolski El Desmarque tvrdi da su Topnici poručili Aubameyangu da su spremni uzeti u obzir sve ponude koje pristignu, ukoliko on želi napustiti klub, a sve zbog situacije sa njegovim ugovorom.

El Desmarque tvrdi da je jedan od zainteresiranih klubova Real Madrid, te da su Kraljevi spremni izdvojiti i više od 70 milijuna eura za Aubameyangov transfer.

Sa druge strane, tokom TV emisije El Chiringuito su se mogle čuti tvrdnje da je i Barcelona zainteresirana za Gabonca.

Navodno u Barci i Aubameyanga vide kao potencijalnu zamjenu za Luisa Suareza koji će u siječnju proslaviti svoj 33. rođendan.

Inače, Aubameyang je u Arsenal stigao u siječnju 2018. godine iz Borussije Dortmund za blizu 65 milijuna eura. Od tada je upisao 78 nastupa za Topnike u svim natjecanjima i postigao 50 golova.