08.11.2019 | 23.40 > 23:43

Sociedad remijem protiv Leganesa zasjeo na vrh Primere

Real Sociedad

Momčad iz San Sebastiana povela je u 63. minuti pogotkom Merina, a konačnih 1-1 postavio je En Nesyri u 78. minuti #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Nogometaši Real Sociedada propustili su pobijediti posljednjeplasirani Leganes s kojim su na svom stadionu odigrali 1-1 (0-0) u prvoj utakmici 13. kola španjolske La Lige.

Momčad iz San Sebastiana povela je u 63. minuti pogotkom Merina, a konačnih 1-1 postavio je En Nesyri u 78. minuti.

Real Sociedad je na vrhu ljestvice sa 23 boda, ispred Barcelone i Real Madrida koji imaju po 22 boda, ali i dvije utakmice manje. Leganes je na začelju sa šest bodova, dva manje od Espanyola koji je na 19. mjestu i tri manje od Celte Vigo koja je na 18. poziciji.