Barcelona našla zamjenu za Valverdea u Južnoj Americi

Primera 4. stu 201916:21 > 16:25
Aitor Alcalde/Getty Images

Trener Valverde je pod pritiskom, a španjolski mediji tvrde da mu je klub pronašao i zamjenu.

Barcelona je bila očajna u Valenciji protiv Levantea u subotu, pa je poražena s 3:1, a loše partije Kataloncima se počesto dešavaju u ovoj sezoni.

Ipak, s obzirom da je kiksao i Real Madrid protiv Betisa, Barca ostaje prva, a u utorak igra protiv Slavije Prag i ako pobijedi vjerovatno će osigurati nokaut fazu Lige prvaka.

Unatoč tome, trener Valverde je pod pritiskom, a španjolski mediji tvrde da mu je klub pronašao i zamjenu.

Kako se i ranije pisalo, novi trener Barcelone trebao bi biti trofejni trener River Platea Marcelo Gallardo, koji je s njima osvojio dva Copa Libertadoresa i protiv Flamenga za 20-ak dana igra za treći finale spomenutog natjecanja.

Bio je i na FIFA-inoj skraćenoj listi za najboljeg trenera godine, ali ona je na kraju ipak otišla u ruke Jurgena Kloppa.