02.11.2019 | 21.21

VIDEO Costa tragičar Atletica u derbiju sa Sevillom

Derbi susret 12. kola La Lige između Seville i Atletico Madrida okončan je neriješenim rezultatom - 1:1.

Diego Costa

David Ramos/Getty Images

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Nakon prvog dijela igre domaći su bili u rezultatskoj prednosti. Na oduševeljenje domaće publike gol za vodstvo u 28. minuti zabio je Vazquez.

'Colchonerosi' su do zasluženog izjednačenja stigli u 60. minuti. Arias je ubacio, a na drugoj stativi skočio je Morata i stvari vratio na početak.

Gosti su 12 minuta kasnije mogli do potpunog preokreta, ali Diego Costa nije uspio realizirati penal, točnije Vaclik je sjajno obranio.

Madriđani su pritiskali do samog finiša utakmice, međutim Sevilla se grčevito branila i na kraju obranila.

Utakmica je očekivano bila nervozna i puna naboja. Sudac Gonzalez je pokazao sedam žutih kartona.