Valverde ispred Modrića? Ne budite smiješni…

Primera 1. stu 201917:06 > 17:16
Denis Doyle/Getty Images

Španjolske novine Marca oduvijek su sklone senzacionalizmu i nerealnim naslovima, ali ovaj put su definitivno pretjerali.

‘Hrvat je simbol slavne Realove ere, ali Fede Valverde ga je istisnuo iz prve momčadi, sada je prva rezerva’.

Tako započinje tekst Marca o Zidaneovih idealnih jedanaest u nastavku sezone, ali naravno da ta priča ne drži vodu.

Modrić se samo  zbog ozljeda u zadnje vrijeme našao na klupi Reala, ali čim je dobio priliku pokazao je koliko je bitan za igru Reala.

Trener “Kraljevskog kluba” Zinedine Zidane ima sjajno mišljenje o hrvatskom igraču, koji mu je bio jedan od najvažnijih igrača u trofejnom razdoblju.

Fran Valverde je dobar i talentiran igrač, ali morat će još malo pričekati. Modrića su od prve postave udaljile samo ozljede, a kad bude potpuno spreman, nema dileme oko njegove uloge u Realu.

Modrić je najavljen od prve minute već u sljedećoj utakmici madridskog kluba.