Što će biti s Baleom? Da se pita svlačionicu…

Primera 30. lis 201914:29 > 14:36
Martin Rose/Getty Images

Za Garetha Balea se ne može reći da je jedan od omiljenih igrača u svlačionici Real Madrida, piše Marca.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Madridski list navodi da je velški nogometaš još od svog dolaska udaljen od ostalih igrača, a glavni razlog za to je jezična barijera.

Povezano

Druži se uglavom s igračima koji dobro govore engleski jezik i oni su mu glavna podrška, to se posebno odnosi na Luku Modrića.

Modrić je oduvijek bio najbliži Baleu. Iako se za njih dvojicu ne može reći da su najbliži prijatelji, oduvijek su imali srdačan ili barem blizak odnos s obzirom da su bili suigrači i u Tottenhamu.

U više prilika Baleovo ponašanje je bila tema rasprava između igrača Reala, mnogi su mu prigovorili zbog nekih njegovih poteza, ali istina je da ga svi do jednog žele u momčadi.

O Baleovoj kvaliteti je suvišno raspravljati. Kada je u formi, zdrav i motiviran uvijek bi pokazivao pobjednički mentalitet. Uostalom, jedan je od najzaslužnijih za trostruko uzastopno osvajanje Lige prvaka.

Ni klupsko rukovodstvo nije promijenilo svoje mišljenje. Real nema namjeru dati Balea besplatno i vrata za odlazak u siječanjskom prijelaznom roku su za sada zatvorena.

Istina je da je Real spreman prodati velškog reprezentativca, ali samo po cijeni koja odgovara madridskom klubu jer iskusnog ofanzivca još uvijek smatraju profitabilnim igračem.

Bale i dalje nije u kadru Reala koji večeras igra uakmicu protiv Leganesa na Santiago Bernabeu koju možete pratiti na Sportklub televiziji.