Barcelona u redovima Intera pronašla zamjenu za Suareza

Primera 26. lis 201916:31 > 16:35
Bruna Prado/Getty Images

Argentinski napadač stigao je u Inter prošlog ljeta iz Racing Cluba za 25 milijuna eura, a početkom ove sezone skrenuo je pažnju brojnih velikana na sebe. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Španjolski nogometni velikan Barcelona ozbiljno je zainteresiran za novu veliku zvijezdu milanskog Intera Lautara Martineza.

Argentinski napadač stigao je prošlog ljeta iz Racing Cluba za 25 milijuna eura, no prošle se sezone nije nešto naigrao u redovima Nerrazzura. Ove sezone je priča nešto drukčija – Martinez je dobio nešto više prilika, a sjajnim predstavama skrenuo je pažnju brojnih velikana na sebe, pa tako i onog iz katalonske prijestolnice.

Prema pisanju Mundo Deportiva, odštetna klauzula na njegovo ime glasi 110 milijuna eura, no izvješća iz Italije govore kako ga čelnici Intera neće pustiti za iznos manji od 200 milijuna eura.

Izvori iz Calciomercata tvrde kako ga u Barceloni vide kao idealnu zamjenu za urugvajskog napadača Luisa Suareza.

Interes Barcelone potvrdio je i nogometašev agent Alberto Yaque.

“Priče o interesu Barcelone su istinite. Nitko nas još nije kontaktirao, no iz pouzdanih izvora znamo da su vrlo zainteresirani”, rekao je. Osim Barcelone, za 22-godišnjeg Argentinca navodno je zainteresiran i Manchester United.