Zidane iskreno: Pogađaju me takve priče

Alexander Hassenstein/Getty Images for AUDI

Trener Reala Zinedine Zidane izjavio je da ga pogađaju stalne priče o otkazu, ali da se trudi ostati pozitivan i fokusiran na posao.

Kraljevski klub je prošlog vikenda poražen u La Ligi od Mallorce, čime je prepustio vodeće mjesto Barceloni.

Poslije poraza od PSG-a (0:3) i remija s Club Bruggeom u Ligi prvaka (2:2), takav rezultat samo je pojačao priče o odlasku Zidanea, koji se u ožujku, poslije nešto manje od godinu dana, vratio na klupu Madriđana.

Ne mogu reći da me te priče ne dotiču i pogađaju, ali sve što mogu napraviti je ostati pozitivan i fokusiran na svoj posao“, kazao je Francuz.

Real u utorak od 21 sat gostuje kod Galatasaraya.

Znamo da smo loše počeli, ali ovo je nova prilika za nas. Želimo pobijediti. Svaka utakmica je kao finale kad ste u Realu. Taj pritisak sam osjećao i kao igrač i sad kao trener“, rekao je 47-godišnji Zidane, koji je u prethodnom mandatu na klupi osvojio tri uzastopne Lige prvaka.