19.10.2019 | 14.54 > 14:57

Barcelona rutinski, Raketi i dalje mrvice

Nogometaši Barcelone barem na nekoliko sati preuzeli su vrh ljestvice španjolskog prvenstva zahvaljujući 3-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Eibara u susretu 9. kola Primere. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Barcelonu je u prvom poluvremenu u vodstvo doveo Griezmann (58), a u nastavku su se u strijelce još upisali Messi (58) i Suarez (66).

Ivan Rakitić

Aitor Alcalde/Getty Images

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu od 79. minute.

Barcelona sada ima 19 bodova, jedan više uz utakmicu više od drugog Reala iz Madrida koji od 21 sat gostuje kod Mallorce, a dva više od treće Granade koja je u petak svladala Osasunu sa 1-0. Eibar je 14. s devet bodova.