NEVJEROJATNO Raketa prisljen pješačiti iz zračne luke!

Primera 15. lis 201919:18 > 19:22
David Ramos / Staff

Ivan Rakitić neće se rado prisjećati ove faze u karijeri, a možda će najprije htjeti zaboraviti današnji dan i ono što mu se dogodilo...

Naime, nakon slijetanja u zračnu luku El Prat u Barceloni, nije se mogao transportirati do odredišta na prikladan način. Zbog velikih protesta koji su preplavili glavni grad Katalonije, a tako i zračnu luku, obustavljen je promet u blizini aerodroma pa je hrvatski nogometaš bio prisiljen pješice krenuti put grada!?!

O tome svjedoči ova fotografija s Twittera:

Tako je nakon loših tjedana u klubu, slabe minutaže i konstantnog loptanja s njegovim prezimenom oko toga hoće li ga Barcelona prodati odmah ili sada, ali i slabog nastupa u Walesu, doživio još jedno loše iskustvo.

Da stvar bude gora, prema izvještajima novine AS, navodno su ga i suigrači iz kluba jako zadirkivali zbog iskustva koje je morao proći.