Dalićev skaut: Modrić će brzo natrag na teren!

Primera 14. lis 201915:27 > 15:30
Alex Livesey/Getty Images

Španjolska dnevna novina Marca, bez koje nećete provesti nijedan dan na stranici Sportkluba i šire, bavila se problemom ozljeda u Realu, koji je pogoršan nakon posljednje reprezentativne akcije koja, uzgred budi rečeno, još nije završila.

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Luka Modrić je ozlijeđen napustio teren u Cardiffu, Bale je pretrpio lakšu ozljedu, a sve to dolazi na ionako problematičan i načet kadar.

Sad se postavlja pitanje hoće li razigravač hrvatske reprezentacije biti spreman za predstojeće izazove, a u centru pažnje je El Clasico koji je na rasporedu za dva tjedna.

I tako dolazimo do Marce – nazvala je Nikolu Jerkana, Dalićeva skauta zaduženog za snimanje protivnika Vatrenih, a on je donio mir u redove navijača Reala:

POVEZANO: MODRIĆ O OZLJEDI – KONTUZIJA JE SNAŽNA

– Liječnici reprezentacije kažu da je Modrić primio snažan udarac u kvadriceps. Logično je da se navijači Reala brinu hoće li se oporaviti za El Clasico, ali čini se da ozljeda nije teža i da će se Modrić brzo vratiti na teren.