Rakitić doista odlazi iz Barce, poznat i novi klub?

Primera 10. lis 201912:55 > 13:02
David Ramos/Getty Images

Ivan Rakitić je u drugom planu Ernesta Valverdea, a izgleda gotovo sasvim jasno i u potrazi za novim klubom

Da je nezadovoljan potvrdio je i sam Rakitić, navodeći kako je o tome razgovarao i s ljudima iz kluba, a sve to potaknulo je medije u Španjolskoj da intenziviraju priče o njegovom odlasku s Nou Campa.

‘Ako se situacija ne promijeni, razmislit ću šta i kako dalje’, poručio je Rakitić.

Pronaći novi angažman za Rakitića neće biti problem, jer već sada očajnički ga u svojim redovima želi vidjeti Inter čiji čelnici hitno jure pojačanje za vezni red, pogotovo što se u siječnju sprema odlazak Borja Valera.

Italijani bi u siječnju iskusnog i ne baš skupog igrača, što je svakako Rakitić, a tamošnji mediji navode kako na transferu insistira trener Antonio Conte koji jako cijeni kvalitete hrvatskog nogometaša i rado bi ga vidio u svojoj momčadi.

O Rakitićevom odlasku u Serie A šuškalo se i ranije. Ljetos je u borbi za njegove usluge bio Juventus, čak ga je i Cristiano Ronaldo uvjeravao da bi trebao doći, ali do transfera nije došlo jer u Barceloni nisu bili zadovoljni ponudom Stare dame.