Bale: Status u Realu? Nekad dolazi i do mržnje

Primera 9. lis 201922:26 > 22:32
Denis Doyle/Getty Images

Nogometaš Real Madrida Gareth Bale rekao je da ga ne opterećuju konstantne špekulacije o njegovoj budućnosti u ‚Kraljevskom klubu‘.

Pojedini mediji prenijeli su kako je 30-godišnjem Velšaninu dosta Madriđana i želi napustiti klub. Međutim, on ističe da je fokusiran na obaveze s reprezentacijom, koja u četvrtak gostuje Slovačkoj u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2020.

Volim okupljanja reprezentacije, svi to znaju, a nemam oko čega razbistriti svoje misli. Imamo zadatak pokušati se kvalificirati na EURO, a ovo je velika utakmica. Želimo se vratiti u konkurenciju“, rekao je Bale.

Kada je upitan za komentar svoje trenutne situacije u Realu, napadač je rekao da nije ljut, kako neki tvrde.

Smatram da kada igrate s puno emocija, tu dolazi nekad i do mržnje, ali ja samo pokušavam igrati nogomet, uživati koliko mogu i dati sve od sebe, bilo da sam ovdje ili u Madridu. Kada god izađem na teren dajem 100 posto i nastavit ću tako“, istaknuo je Bale.

Harry Trump/Getty Images