VIDEO: Tko će zabiti za Mallorcu ako neće on!

Primera 6. lis 201913:52 > 13:55
Printscreen

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 8. kola španjolskog nogometnog prvenstva Mallorca je kao domaćin svladala Espanyol sa 2-0 (1-0), a prvi pogodak postigao je hrvatski napadač Ante Budimir.

Bivši igrač zaprešićkog Intera i Lokomotive u 37. minuti se odlično snašao pri ubačaju Sastrea i prsima poslao loptu u mrežu za svoj treći pogodak u ovoj sezoni. Drugi pogodak za Mallorcu postigao je Salva Sevilla udarcem s ruba kaznenog prostora.

Drugom ovosezonskom pobjedom Mallorca je sa sedam bodova privremeno zasjela na 17. mjesto, posljednje koje donosi ostanak u prvoligaškom društvu. Espanyol sa pet bodova na 19. mjestu. Vodeći Real Madrid ima 18 bodova, a p0 14 su sakupili Granada i Atletico Madrid.

U preostalim utakmicama 8. kola danas se sastaju: Celta Vigo – Athletic Bilbao (14.00 sati), Valladolid – Atletico Madrid (16.00), Real Sociedad – Getafe (18.30) i Barcelona – Sevilla (21.00).