Primera 25. ruj 201921:46 > 21:49
Alex Caparros/Getty Images

Atletico Madrid u šestom kolu Primere kao gost je slavio kod Mallorce 2:0.

Momčad Diega Simeonea povela je golom Coste u 26. minuti, da bi pobjedu potvrdio Joao Felix u 64. i to uz pomoć hrvatskog napadača Ante Budimira.

U 77. minuti Atletico je ostao bez Alvara Morate koji je u samo nekoliko sekundi dobio dva žuta kartona zbog čega će propustiti i subotnji derbi protiv Real Madrida. Inače, Morata je na teren ušao samo osam minuta ranije.

U istom terminu Leganes i Athletic Bilbao odigrali su 1:1. Oscar je pogodio za domaćine, Garcia za goste.

Golijadu su gledatelji vidjeli na Mestalli u dvoboju Valencije i Getafea. Već u prvom minuti Mata zabija za vodstvo gostiju, no već do poluvremena šišmiši uz dva gola Gomeza i jedan Lee Kangina stižu do 3:1. Ipak, u nastavku Jason i Angel zabijaju za konačnih 3:3.