Hazard: Zbog pritiska Real i je najveći klub na svijetu

Primera 24. ruj 20198:50 > 8:51
Aitor Alcalde, Getty Images

Eden Hazard, pojačanje Real Madrida u ljetnjem prijelaznom roku, vjeruje da je pred kraljevskim klubom vrhunska sezona unatoč teškom startu.

Madrižani su dobili samo tri od prvih šest susreta ove sezone, ali su pobijedili Sevillu u gostima za vikend 1:0 i tako su bar malo skinuli početni pritisak sa sebe.

Sa 11 bodova iz pet kola, Real dijeli prvo mjesto na tablici sa Athletic Bilbaom.

Kada igraš za Real Madrid, moraš pobijediti u svakoj utakmici, to je tako – zato je ovo najveći klub na svijetu jer uvijek postoji taj pritisak. Imamo kvalitetnu momčad – bilo je teško, ali pobijedili smo u Sevilli, na stadionu na kojem nije lako to učiniti“, rekao je Hazard i dodao:

“Isto vrijedi i za Ligu prvaka. Izgubili smo prvi susret od PSG-a, ali i dalje s pravom sanjamo o uspješnoj sezoni uzevši u obzir kakvu ekipu imamo“.

Hazard je zbog ozljede butnog mišića odigrao samo dva susreta do sada u La Ligi, a u srijedu Real dočekuje Osasunu pred gradski derbi sa Atleticom tri dana kasnije.