Benzema srušio Sevillu, Athletic na vrhu Primere!

Real je u derbiju 5. kola Primere slavio na Sanchez Pizjuanu kod Seville 1:0.

Sevilla - Real

Aitor Alcalde/Getty Images

Jedini gol na utakmici gledatelji su vidjeli u 64. minuti kada je glavom u mrežu loptu pospremio Benzema nakon ubačaja Carvajala.

Nakon pet kola na vrhu je Athletic Bilbao koji je s 2:0 pobijedio Alaves golovima Garcije i Munaina.

Valencia i Leganes odigrali su 1:1, dok je kao gost kod Espanyola s 3:1 uspješan bio Real Sociedad.

Olimpija je u 10. kolu slovenskog prvenstva s 3:1 pobijedila Bravo. Već u 3. minuti sjajno je pogodio bivši dinamovac Cekici. U 19. za 2:0 pogađa Savić, da bi se golom u 39. minuti bivši hajdukovac Vukušić na vrhu ljestvice strijelaca izjednačio s Vizingerom iz Celja.