Hazard će naljutiti mnoge Engleze kada pročitaju ovo

Primera 20. ruj 201919:15 > 19:20
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Ofanzivac Real Madrida i belgijske reprezentacije Eden Hazard govorio je za medije o razlikama između svog bivšeg kluba Chelseaja i velikana iz španjolske prijestolnice, a naročito se dotaknuo razlike u podršci klubovima.

Belgijac je bio u sastavu Reala u prvom susretu ovogodišnjeg izadnja Lige prvaka, a španjolska momčad je uvjerljivo poražena od PSG-a.

Hazard je dao izjavu povodom razlika u nogometnoj kulturi u Engleskoj i u Španjolskoj

Mislim da su ovdje navijači zaista pravi navijači, rekao je Eden Hazard.

U Engleskoj nema pravih navijača – ljudi vole nogometaš i to je točno. Svi gledaju nogomet – i djeca i tinejdžeri i stariji, zaista su zainteresirani, ali nisu pravi fanatici. Kada sam bio u Chelseaju događalo se da gubimo i bili smo razočarani, ali nitko to baš nije doživljavao kao katastrofu“, dodao je sjajni dribler.

Već sada u prvoj sezoni u Realu, kada god imam kontakt sa navijačima, jasno i je da oni očekuju da ćemo mi osvojiti Ligu prvaka“, zaključio je Hazard.