Marca: Zna se koga Real želi umjesto Zidanea

Primera 20. ruj 20197:41 > 7:41
Octavio Passos/Getty Images

Legenda Real Madrida Predrag Mijatović ističe da Kraljevski klub ima razloga za brigu poslije poraza od PSG-a u prvom kolu grupne faze Lige prvaka.

Tullio M. Puglia, Getty Images Sport

Madriđani su u gostima izgubili s 3:0. Ono što može dodatno brinuti navijače Reala je što izabranici Zinedinea Zidanea nisu poslali nijednu loptu u okvir gola protivnika.

– Nisam očekivao takvu utakmicu. Bio sam pun samopouzdanja, nadao sam se da će se Real predstaviti na dugačiji način. PSG je bio bolji u svakom segmentu. To je razlog za brigu. Ova sezona počinje ličiti na prethodnu – kazao je Mijatović.

– Od prve minute kao da momčad nije bila fokusiran na ono što se događa na terenu. Real mora puno napredovati. Potreban je netko tko će naći rešenje. Nisam siguran da Zidane to može.

U domaćem prvenstvu Kraljevski klub ima dvije pobjede i dva remija.

Marca ističe da se Zidaneu stolica ozbiljno trese, a kao najozbiljnijeg kandidata ističu bivšeg trenera Juventusa Massimiliana Allegrija, koji je po odlasku s klupe Stare dame poručio kako će godinu dana neće raditi, no može li odoljeti pozivu iz Madridu?