Primera 14. ruj 201914:34 > 14:35
Denis Doyle/Getty Images

Odličnu utakmicu odigrali su Real Madrid i Levante u sklopu četvrtog kola La Lige, gledatelji na Santiago Bernabeu vidjeli su pet golova.

Real je slavio s 3:2, a ono što smo mogli vidjeti jest nevjerojatnu razliku u kvaliteti igre domaćeg sastava u prvom i drugom poluvremenu.

U prvom poluvremenu to je bio Real koji je podsjetio na dane Cristiana Ronalda. Odlična igra s pregršt preciznih i brzih dodavanja, a na koncu i uz ono najvažnije, vrhunsku realizaciju. Golove za velikih 3:0 postigli su Benzema dva puta te Casemiro.

Međutim, madridski sastav iz drugog dijela bio je pak blijeda kopija ekipe koju pratimo zadnjih godinu dana. Vrlo loša igra s previše pogrešaka, a posebno je fasciniralo koliko je lako Levante stizao do prilika za gol. Dva puta su preko Mayorala i Melera matirali Courtoisea na golu, a belgijski vratar spasio je svoju momčad u 92. minuti fantastičnom obranom. Real na koncu može biti sretan s tri osvojena boda.

Valja istaknuti kako su utakmicu propustili Luka Modrić (prepona) i Gareth Bale (crveni karton). Ono ipak najbitnije za Real dogodilo se u 60. minuti kada je debi u prvoj službenoj utakmici upisao Eden Hazard.