Ovako izgleda ženski El Clasico: Trp – trp – trpanje!!

Primera 8. ruj 201914:59 > 14:59
Getty Images

Dogodilo se i to - u španjolskoj ženskoj nogometnoj ligi sučelile su se ekipe Barcelone i onog što bi uskoro trebao biti Real Madrid...

David Ramos / Staff

Nogometna javnost okršaj Barcelona i CD Tacona, koji je odigran jučer, označila je kao El Clasico. Barcelona je slavila sa ogromnih 9:1!

Utakmica je odigrana na stadionu Johanna Cruyffa, trening igralištu Barce. CD Tacon je klub koji je osnovan 2014. godine, dolazi iz Madrida, a ovog ljeta dogovoreno je integriranje u sportsko društvo Real Madrid.

To integriranje, doduše, bit će kompletirano tek sljedećeg ljeta, međutim već sada mnogi slave činjenicu da je Barcelona pregazila najvećeg suparnika u derbiju, a po pristupu nogometašica Barce također se moglo primijetiti da su posebno napaljene, tvrde očevici.

Video pogodaka pogledajte ovdje.