Zidane objasnio zašto je Modriću pretpostavio Srbina

Primera 2. ruj 20199:57 > 9:58
Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Real Madrid ostao je bez pobjede i drugu utakmicu zaredom u La Ligi, kod Villarreala je odigrao samo 2:2.

Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Madriđani su dvaput zaostajali, a kod rezultata 1:1 u 68. minuti u igru je konačno ušao i Luka Modrić.

Povezano

Nakon toga postignuta su dva pogotka, po jedan u svaku mrežu, Kraljevski klub izjednačio je tek u 86. minuti pogotkom Balea.

Javnost je nakon susreta ponajviše zanimalo zašto je hrvatski reprezentativac ušao u igru tako kasno, odnosno zašto je mjesto u početnoj postavi umjesto njega dobio Luka Jović, ovoljetno srpsko pojačanje iz Eintrachta.

– Ovakav pristup objašnjava zašto sam Jovića stavio prije Modrića. Želio više dubine u napadu i morao sam nekoga žrtvovati, znali smo da Villarreal ima problema na sredini terena i to je jedan od razloga – pojasnio je Zidane.