Palace srušio United, Rashford promašio penal!

Jan Kruger/Getty Images

Manchester United u trećem kolu Premier lige na Old Traffordu je izgubio od Crystal Palacea 1:2.

Crystal Palace prvi put nakon 30 godina slavio je na Old Traffordu. Za veliko slavlje gostiju pogodili su Ayew u 32. i Van Aanholt u 93. minuti.

Za domaćine je strijelac bio James u 89. minuti, a spomenimo kako je u 69. Rashford promašio penal.

I u ostale tri utakmice slavili su gosti. West Ham je s 3:1 bio bolji od Watforda. Noble je zabio za 1:0, Gray izjednačio na 1:1, da bi onda s dva gola Čekićarima bodove donio Haller.

Leicester je s 2:1 pobijedio kod Sheffielda golovima Vardyja i Barnesa, dok je za domaćine pogodio McBurnie.

Southampton je slavio s 2:0 protiv Brightona, a strijelci su bili Djenepo i Redmond.