Pochettino: Ovakva situacija nikome ne odgovara

Premier League 24. kol 201914:36 > 14:38
Catherine Ivill/Getty Images

Menadžer Totenhema Mauricio Pochettino govorio je pred utakmicu trećeg kola Premier lige protiv Newcastlea o situaciji u kojoj se trenutno nalazi jedna od najvećih zvijezda momčadi - Christian Eriksen.

On bi trebao pregovarati s upravom oko produžetka ugovora, ali su dvije strane „zapele“ u pregovorima, pa se sve više govori o tome da bi Danac mogao napustiti ekipu.

Trenutna situacija nije najbolja ni za Eriksena, ni za klub. Mislim da nijedna strana nije očekivala da će se situacija ovako razviti. Problem nije tako jednostavan. Pokušavamo problem svesti na minimum i riješiti situaciju. On je vrlo bitan igrač koji je potreban klubu – njegove najbolje partije su neophodne momčadi“, rekao je Pochettino.

Danski vezni je u ‚zategnutim‘ odnosima s momčadi i rukovodstvom kluba, pokušava uspostaviti pravi dijalog sa svojom zvijezdom.

Pokušavam pomoći predsjedniku kluba u donošenju odluke. Znamo da takve odluke često nisu lake, ali ključno je da one budu na dobrobit kluba, ali i igrača“, dodao je argentinski stručnjak.