Salah: Tih dana, plašio sam se za svoju sigurnost…

Premier League 21. kol 20198:33 > 8:37
Laurence Griffiths/Getty Images

U trećoj sezoni u Liverpoolu Mohamed Salah je super zvijezda. Osvojio je Ligu prvaka, golove daje redovito, a u intervjuu za BBC pričao je o klubu i nastupima za egipatsku reprezentaciju.

Michael Regan/Getty Images

Tijekom prošlog ljeta bilo je govora kako bi Salah mogao otićiu iz Liverpoola te da je Egipćanin želja madridskog Reala. Ipak transfer nikada nije odmakao dalje od pukih nagađanja.

Sretan sam u Liverpoolu. Volim grad, volim navijače i oni vole mene i sretan sam u klubu – rekao je Mo Salah za BBC u kojemu se razgovor više usmjerio na ono što se događalo u Egiptu.

Salah je ranije kritizirao egipatski savez jer je sigurnost igrača bila na niskoj razini na Svjetsko, prvenstvu u Rusiji, da bi nakon lošeg izdanja na Kupu afričkih nacija (gdje je Egipat bio domaćin) čitavo rukovodstvo podnijelo ostavke.

Najpoznatiji nogometaš Egipta poručio je kao je i na SP i na kupu nacija imao pritužbi na sigurnost

– Nisam mogao provoditi vrijeme sa suigračima, nisam mogao izaći iz hotelske sobe, a da ne budem okružen s 200 ljudi. Plašio sam se za svoju sigurnost.