Navijači Liverpoola se opraštaju od Lovrena

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren nadomak je prelaska u Romu, a Liverpool će dobiti 15 milijuna eura odštete plus bonusi.

lovren

Dan Mullan/Getty Images

Lovren napušta Liverpool s naslovom europskog prvaka, a osim u posljednjoj sezoni (zbog ozljeda), hrvatski branič je bio standardan prvotimac.

Ostali su još samo detalji oko njegove selidbe u "vječni grad", a navijači su se na društvenim mrežama već počeli opraštati od Lovrena.

Večina ih se prisjetila njegovo pogotka protiv Borussije u 94. minuti za pobjedu 4:3 u Europskoj ligi, uz poruku "Once a Red, Always be a Red" (Jednom "crveni", uvijek "crveni").

Mnogi su napisali lijepe poruke i izrazili zahvalnost Lovrenu za sve što je napravio za njihov klub.