Liverpool uvjerljiv, no Anfield zanijemio zbog Alissona

Premier League 9. kol 201921:47 > 21:56
Shaun Botterill/Getty Images

Liverpool je prvo poluvrijeme nove sezone odradio brutalno protiv Norwicha, ali je Alisson zbog ozljede morao napustiti igru

Nogometaši Liverpoola na poluvremenu vode s 4:0 protiv Norwicha u prvom kolu Premier lige. Strijelci Hanley (autogol) 7. minuta, Salah 19., van Dijk 28. i Origi 42. Origi je tim golom proslavio svoj 100-ti nastup za Redse.

Inače, autogol Hanleya bio je tek drugi autogol kojim je otvorena sezona Premier lige. Prvi put je tako započela 2015/16 kad je Kyle Walker zabio u dresu Spursa protiv Manchester Uniteda.

Međutim, ono što posebno vrijedi izdvoijiti je ozljeda Alissona Beckera zbog koje je brazilski golman morao napustiti igru u 37. minuti utakmice. Kod ispucavanja lopte Alisson je osjetio bol u donjem dijelu lista desne noge i ostao na travi. Došla su i nosila te je Brazilac napustio teren. Anfield je u tom trenutku zanijemio.

Čekamo daljnje vijesti oko vratara Liverpoola, koji je apsolutno dominantan.