Junak protiv Ajaxa dobio nagradu Tottenhamove uprave

Premier League 9. kol 201919:32 > 19:46
Dan Mullan/Getty Images

Tottenham je preporodio Brazilca Lucasa Mouru, a on se odužio rješavanjem Ajaxa. Sad su se za sjajne nastupe Lucasa prošle sezone pošteno zahvalili u Tottenhamu

Brazilac Lucas Moura odigrao je sjajno prošle sezone u redovima Tottenhama i jedan od najzaslužnijih zašto je momčad Mauricija Pochettina igrala finale Lige Prvaka, posebno nakon sjajne partije u Amsterdamu protiv Ajaxa.

Moura je zabio i u prijateljskoj utakmici protiv Intera na Internrational Champions Cupu i tako najavio još jednu odličnu sezonu. U Tottenhamu su stoga odlučili ponuditi mu novi ugovor, a Moura ga je objeručke prihvatio i bit će član londonske momčadi do 2014. godine.

‘Toliko sam zahvalan Tottenhamu na svemu što je učinio za mene. Ovaj potez je bio logičan. Presretan sam u ovom klubu, među sjajnim igračima, ljudima’- rekao je Lucas Moura.

‘Nastavit ću i dalje da dajem sve od sebe, da se borim, kako bi Tottenham i u budućnosti bilježio dobre rezultate’- zaključio je 26-godišnji Brazilac.