Bilić preokretom srušio dvostrukog prvaka Europe!

Laurence Griffiths/Getty Images

Slaven Bilić pobjedom je krenuo u Championshipu, njegov WBA slavio je na gostovanju kod Nottingham Foresta.

Slaven Bilić u prvu službenu utakmicu na klupi WBA krenuo je s čak pet debitanata za klub, među kojima je bio i Filip Krovinović.

Priliku je dobio i Nathan Ferguson koji je s 18 godina i 301 danom najmlađi igrač koji je počeo utakmicu za WBA od Sama Fielda u rujnu 2016.

Nije dobro počelo za Bilića jer Nottingham je poveo već u 8. minuti kada Cash pogađa lijepim udarcem s 20-ak metara za 1:0.

Već u 15. minuti bilo je 1:1 kada je Edwards pogodio uz veliku pomoć golmana Foresta Murića.

Golmanu Šumara na dušu ide i drugi gol WBA koji mu je zabio Philips iskosa s desne strane u 26. minuti.

Kako se rezultat više nije mijenjao BIlić je uzeo tri boda na osvajanju sezone i tako srušio nekadašnjeg dvostrukog prvaka Europe.