19.07.2019 | 14.32 > 14:35

Lampard doživio prvi poraz kao trener Chelseaja

Chelsea FC

Frank Lampard doživio je prvi poraz kao trener Chelseaja. U Yokohami je bolji bio Kawasaki 1:0.

Frank Lampard

Charles McQuillan/Getty Images

Nakon remija s Bohemiansom 1:1 i pobjede protiv St. Patricksa 4:0, Chelsea je izgubio prvu utakmicu otkako ih je preuzeo Lampard.

Japanski Kawasaki slavio je s minimlanih 1:0 golom Damiaa u 86. minuti.

Utakmica je to u kojoj je za Plavce debitirao Pulišić koji je priliku dobio od 65. minute. Kovačić je na terenu bio do 56. minute.

Chelsea (4-2-3-1): Caballero; Azpilicueta (c) (Zappacosta h/t), Zouma (Christensen h/t), David Luiz, Alonso (Emerson h/t); Kovacic (Drinkwater 57), Jorginho (Bakayoko 57); Pedro (Barkley h/t), Mount (Pulisic 65), Kenedy (Palmer 71); Batshuayi (Giroud h/t).