Bilićev vapaj zabrinuo navijače WBA

Michael Regan/Getty Images)

Slaven Bilić na klupi WBA krenuo je porazom od Villarreala 0:3, nakon čega je zavapio kako treba pojačanja.

U prijelaznom roku WBA je ostao bez braniča Craiga Dawsona, koji je za 6,1 milijuna eura otišao u Watford, te napadača Jaya Rodrigueza, za kojeg je Burnley platio 5,55 milijuna eura. Klub je napustilo još osam igrača kojima je istekla posudba te njih šest kojima je istekao ugovor.

Doveden je samo Filip Krovinović, dok su s posudbe vraćeno Oliver Burke i Allan Nyom. Zavapio je zbog toga Bilić kako klub pod hitno mora reagirati na tržištu i dovesti pojačanja.

– Kao što svaki navijač WBA zna, mi trebamo pojačanja jer smo izgubili dosta igrača na kraju prošle sezone koje trebamo zamijeniti – rekao je za za Express & Star Bilić pa dodao:

– Nadam se da će to brzo dogoditi. Ne ovisi to o meni, naravno da sam uključen, ali nisam ja taj koji završava transfere. Imamo samo tri tjedna do početka prvenstva. Kao i drugi treneri želio bih imati igrače od prvog dana priprema, pa recimo da će ovo biti ključni tjedan da dovedemo igrače.

Najveći problem Biliću bit će u napadu gdje je izgubio Rodrigueza i Gaylea.

– Imamo dobre napadače, ali svatko zna da smo izgubili 50 golove iz prošle sezone i to je teško nadoknaditi. Teško je zamijeniti Jaya i Gaylea, ali to nije jedini dio momčadi koji moramo pojačati.

Taj Bilićev vapaj zabrinuo je navijače, a neki idu toliko daleko te tvrde da će bivši hrvatski izbornik otići i prije prve službene utakmice ako se u upravi kluba ne probude.

>> Pogledajte i što je nedavno Bilić pričao u ekskluzivnom razgovoru za Sportklub: