Cityjev let u Kinu otkazan dva puta!

Mike Hewitt, Getty Images Sport

Plan je bio da nogometaši Manchester Cityja stignu u Šangaj u nedjelju, ali je zbog administrativnih grešaka njihov let dva puta otkazan. Planovi pred nastup na Trofeju Premier lige su prilično poremećeni.

Nogometaši Manchester Cityja imali su planiran let za Šangaj u nedjelju prijepodne i po tom planu trebali su u Kinu stići u večernjim satima. Ipak, zbog administrativnih grešaka njihov let je otkazan ne jednom već dva puta i to će prvaku Engleske prilično zakomplicirati planove za sudjelovanje na Trofeju Premier lige u Kini.

Kako pišu engleski mediji, avion kojim su trebali putovati igrači i stručni stožer nije dobio dozvolu da uđe u kineski zračni prostor. U klubu se nadaju da će se to promijeniti danas i da će moći putovati.

Službenici prvaka Engleske uvjereni su da će stići u Kinu na vrijeme za utakmicu s West Hamom u srijedu.

Pep Guardiola je igrače s aerodroma vratio u trening centar i kako su prenijeli iz kluba nitko nije posebno uznemiren odgođenim letom.

– Zbog neočekivanih administrativnih problema koji nisu u nadležnosti kluba, a koji će biti riješeni, počet ćemo predsedzonske obaveze nešto kasnije nego što je planirano. Putovat ćemo u ponedeljak i radujemo se sudjelovanjuu na Trofeju Premier lige kao što je i planirano – navodi se u priopćenju kluba.