Na vidiku bombastičan transfer Jamesa Rodrigueza!

Premier League 14. srp 201912:04 > 12:05
Buda Mendes/Getty Images

Španjolska Marca na naslovnici je donijela informaciju kako će kolumbijski reprezentativac uskoro promijeniti sredinu...

Prema njihovim saznanjima nova momčad za koju bi trebao igrati jest Atletico Madrid, gradski suparnik kluba koji je još uvijek poslodavac Jamesa Rodrigueza.

James je protekle dvije sezone proveo na posudbi u Bayernu, u prvoj je impresionirao, a u drugoj ušao u otvoreni sukob s Kovačem. Kako Niko ostaje na klupi bavarskog giganta, već dugo se zna da će Kolumbijac promijeniti sredinu.

Zidane je nedavno dao do znanja da ne računa na njega pa se tjednima već ‘traži’ novi kluba za Jamesa.

Ako je vjerovati Marci, to će biti Atletico koji je nedavno puno izgubio odlaskom Griezmanna u kvalitativnom smislu, ali i puno zaradio u financijskom.