Šou uoči utakmice Uniteda: Vragovi slomili Australce

Will Russell/Getty Images

Manchester United pobjedom protiv Perth Gloryja 2:0 otvorio je australsku turneju.

Sam uvod u utakmicu na Optus stadionu imao je i kratku ceremoniju, pa se moglo pomisliti da je riječ o otvaranju nekog velikog natjecanja, a ne o prijateljskoj utakmicu.

Sama utakmica ponudila je apsolutnu dominaciju Crvenih vragova koji domaćinu nisu dopustili nijedan udarac prema golu.

United je poveo u 60. minuti kada je Rashford pogodio na asistenciju Pogbe, da bi pobjedu potvrdio Garner koji je iz prvog kontakta si gurnuo loptu pa onda opalio s 20-ak metara i pogodio za 2:0.

Prvih 11 Uniteda: Romero, Dalot, Tuanzebe, Jones, Young, Pereira, Matić, Chong, Lingard, James, Martial

United u drugom poluvremenu: Pereira, Wan-Bissaka, Smalling, Rojo, Shaw (83, Garner), McTominay, Pogba, Mata, Gomes, Rashford, Greenwood

United u srijedu na istom stadionu igra protiv Leeds Uniteda.