Detalj koji potvrđuje novo pojačanje Liverpoola!?

Laurence Griffiths/Getty Images

Trener Liverpoola Jürgen Klopp otkrio je da klub s Anfielda u ovom prijelaznom roku neće biti previše aktivan.

Prvak Europe je do sad doveo samo mladog Nizozemca Seppa van den Berga iz Zwollea za 1,3 milijun eura, a prema Kloppovim riječima može se zaključiti da Redsi neće dovoditi puno pojačanja.

– Tržište je otvoreno, vidjet ćemo što će se dogoditi, ali ne mislim da će biti najveći prijelazni rok svih vremena za nas. Već imamo pojačanja u Oxlade-Chamberlainu i Brewsteru. Oni nisu igrali prošle godine. Također, svi ovi mladi momci koji su se priključili za nas predstavljaju nove igrače – kazao je Klopp.

Liverpool je u pripremnoj utakmici pobijedio Tranmere Roverse sa 6:0, a 19-godišnji Brewster je postigao dva gola.

– Volim tog momka! Znali smo da je dobar i ranije, ali i od njega ovisi koliko će igrati. Origi je potpisao novi ugovor, Firmino je tu… Vidjet ćemo… Brewster je kvalitetan napadač – zaključio je Nijemac.

Prethodnih dana bilo je najava da će klub s Anfielda dovesti mladog veznjaka Fulhama Harveya Elliotta, najmlađeg debitanta u povijesti Premier lige, koji je jučer na Prenton Parku pratio Redse.