12.07.2019 | 08.26

Deanu zvižduci jer nije želio 'zažmiriti' protiv Redsa

Liverpool FC

Europski prvak Liverpool krenuo je s priprema za novu sezonu pobjedom 6:0 protiv Tranmere Roversa na Prenton Parku.

Liverpool

Jan Kruger/Getty Images

Liverpool

Liverpool je na stadionu novog trećeligaša slavio uvjerljivo, a poveli su već u 6. minuti kada je Clyne zakucao loptu pod gredu. Na scenu je tada stupio Brewster koji pogađa u 38. i 45. minuti.

Na poluvremenu je Klopp promijenio svih 11 igrača, a na novi gol čekalo se do 53. minute kada pogađa Jones. Origi u 60. i Duncan u 67. potvrdili su uvjerljivu pobjedu Redsa.

Zanimljivo, utakmicu je sudio Mike Dean, koji je na naslovnice došao krajem prošle sezone kada je deliriju slavio pobjede Tranmere Roversa u doigravanju za League One.

Svom omiljenom klubu protiv europskog prvaka nije pomogao kao sudac, a spomenimo i kako im je u 70. minuti poništio gol na sugestiju pomoćnika zbog zaleđa. Domaći navijači to su popratili gromoglasnim zvižducima.

Redsi nastavljaju s pripremama, a sljedeću utakmicu igraju u nedjelju kod Bradford Cityja.