Raiola otkrio budućnost Paula Pogbe

Premier League 5. srp 201920:12 > 20:28
Clive Brunskill/Getty Images

Jedna od glavnih saga ovog prijelaznog roka se nastavlja. Ovoga puta, čini se kako je Pogba donio konačnu odluku

Zadnje informacije o Paulu Pogbi spominjale su se u kontekstu velike razmjene između dva diva, Manchester Uniteda i Real Madrida. Naime, Real je prema tim informacijama spreman u Manchester poslati Tonija Kroosa i Garetha Balea kako bi na Santiago Bernabeu stigao Pogba. Uz sve to dodali bi i 70 milijuna eura.

Vezano uz ovu priču direktno ili ne, danas je Mino Raiola, poznati nogometni agent, a ujedno i Pogbin, otkrio kako Paul ne namjerava iduće sezone igrati za Crvene vragove.

– Svi znaju da Pogba želi krenuti dalje. U tom s

Dan Mullan/Getty Images

mo procesu. Klub je svjestan što Pogba osjeća i želi – rekao je Raiola i dodao da ‘je jasno da Pogba ima plan otići iz Manchesteru i da ne želi više igrati u tom klubu. To svi znaju, to više nije tajna’.

Manchester je, čini se, spreman pustiti Francuza za cifru od 150 milijuna eura, ali na konačni kraj balade o francuskom veznjaku još ćemo morati pričekati.