JE LI OVO MOGUĆE? Tottenham napokon dovodi novog igrača

Premier League 25. lip 201922:31 > 22:34
ike Hewitt/Getty Images

Prema posljednjim informacijama, Tottenham je jako blizu završavanja transfera Tanguya Ndombelea iz Lyona.

Francuski klub odbijao je prodati svog igrača sve do jučer kada su doveli zamjenskog veznjaka, 21-godišnjeg Jean Lucasa iz Flamenga.

Ndombele je prošle sezone odigrao 49 utakmica u dresu Lyona te je postigao tri gola, a posljednjih nekoliko mjeseci mnogi klubovi su pokazivali interes za njega.

Predsjednik francuskog kluba, Jean-Michel Aulas, potvrdio je sporazum o odlasku igrača:

“Ndombelea traže najveći klubovi. On traži odlazak. Ništa nije urađeno, ali vrata mogu biti otvorena.”

Tottenham nije kupovao igrače u prethodna dva prelazna roka, a iz ovog kluba smatraju da bi ponuda od 62 miliona eura trebala zadovoljiti čelne ljude Lyona.