Jose opet u Premier ligi: Uz njega i bivši igrač?!

Clive Brunskill/Getty Images

Tek što je Newcastle United službeno objavio da od 1. srpnja Rafa Benitez više neće biti trener te momčadi, talijanski mediji su počeli sa spekulacijama o njegovom naslkedniku. Calciomercato kao njegova nasljednika spominje Josea Mourinha.

Jose Mourinho nedavno se zabavljao gledajući tenis na Queen’su, a čini se da bi u Engleskoj mogao i ostati.

Kako javlja Calciomercato Portugalac bi trebao biti nasljednik Rafe Beniteza na klupi Svraka.

Talijani je ova vijest posebno zanimljiva jer bi Mourinhov pomoćnik trebao biti Marco Materazzi. Portugalac je s njim surađivao u Interu kada je taj klub 2010. osvojio trostruku krunu, uključujući Ligu prvaka. Marco je pričao da je imao fenomenalan odnos s Joseom, koji ga je 2008. godine uvjerio jednom SMS porukom da ostane u momčadi.

Shaun Botterill/Getty Images

Inače, Newcastle će osim promjene trenera vjerovatno promjeniti i vlasnika jer Mike Ashley treba finalizirati prodaju kluba za 350 milijuna funti Šeiku Khaledu bin Zajedu al-Nahyanu.