Veliki preokret u slučaju Pogba – bojkot na vidiku!

Premier League 16. lip 201919:08 > 19:12
Mike Hewitt/Getty Images

Paul Pogba, francuski reprezentativac i igrač Manchester Uniteda, jedan je od najspominjanijih nogometaša u posljednjih godinu dana...

Razlozi su brojni: od njegovih igračkih kvaliteta, koje su posebno do izražaja dolazite na Svjetskom prvenstvu u Rusiji gdje je Francuska bila prvak, do vijesti vezanih uz mogući prijelaz ovog veznog igrača.

Pogba je označen kao jedan od najvećih krivaca za loše igre Uniteda za vrijeme dok ga je s klupe vodio Jose Mourinho, ponajviše jer je negativno utjecao na atmosferu u momčadi. No, čak i nakon dolaska Solskjaera i prolaska uobičajenog vala dobrih rezultata koji ne traju dugo uslijed promjene trenera, Pogba se opet spominje kao igrač koji nije zadovoljan i koji bi rado promijenio sredinu.

Francuz je ranije dana izjavio kako je vrijeme za novi izazov i tako najavio skori rastanak s klubom s Old Trafforda, međutim, Crveni vragovi najozbiljnije računaju na igrača kojeg su prije tri ljeta platili 100 milijuna eura.

Evening Standard tvrdi da je Pogbi rečeno kako će i sljedeće sezone biti igrač Uniteda.

Izvršni direktor kluba Ed Woodward je odlučan zadržati reprezentativca Francuske i očekuje da se Pogba sljedećeg mjeseca pojavi na pripremama. Prethodnih dana nagađalo se da će veznjak ManU bojkotirati pripreme ukoliko mu klub ne dozvoli da promjeni sredinu.

Ako bi United na kraju, prenosi isti izvor, popustio i odlučio prodati Pogbu, cijena za 26-godišnjeg igrača bila bi oko 145 milijuna eura.

Zanimanje za PP već su pokazali Real Madrid i Juventus, iz koga je upravo 2016. stigao na Old Trafford.