Bilić dvije godine u klubu za koji navija Ivanišević

Michael Regan/Getty Images

Slaven Bilić potpisao je dvogodišnji ugovor s engleskim drugoligašem West Bromwich Albionom

Slaven Bilić i službeno je novi trener West Bromwich Albiona. Objavio je to klub na službenim stranicama, a bivši hrvatski izbornik potpisao je na dvije godine.

– Potpisao sam na dvije godine, to je ono što sam htio. Želim s WBA u Premiership, potpisao sam prije pola sata – rekao je za 24sata Bilić.

– Oduševljen sam prilikom koju sam dobio. Želimo napredovati, a u Albionu su me uvjerili da se žele vratiti u Premier ligu. Žele da ih vodim, da napreduju – istaknuo je bivši hrvatski izbornik za službene stranice kluba.

WBA je član Championshipa, a ove sezone zaustavljeni su u polufinalu doigravanja za Premier ligu od Aston Ville.

Bilić se tako vraća u Englesku gdje od 2015. do 2017. vodio West Ham, a sada će sjediti na klupi kluba čiji je veliki navijač Goran Ivanišević.