Salah zarobljen! Klopp će potezom razočarati navijače

Stu Forster/Getty Images

Liverpool je sezonu završio na najbolji mogući način, osvajanjem Lige prvaka! I dok su pred igračima obaveze u reprezentaciji, a nekim odmah odmor, u klubu je itekako radno.

Liverpool je jučer poručio kako na kraju sezone klub sigurno napuštaju Daniel Sturridge i Alberto Moreno, kojima istječe ugovor. Nove ugovore pak bi trebali dobili James Milner i Joel Matip, a da ćemo u klubu gledati i sljedeće sezone potvrdio je Xherdan Shaqiri.

Na Anfieldu su spremili novi ugovor i za trenera Jürgena Klopp, iako mu aktualni vrijedi do 2022. godine.

I dok se vlasnici nadaju da će Nijemac potpisati novi, poboljšati ugovor, ESPN tvrdi da je Klopp skloniji ideji da uzme godinu dana odmora od trenerskog posla te 2022. kada mu ugovor istekne.

Zanimljivo, 2022. bit će sedam godina otkako je Klopp na Anfieldu, a isto toliko godina zadržavao se i u Mainzu i u Borussiji Dortmund.

Hoće li povijest ponoviti, vrijeme će pokazati. Vratimo se u sadašnjost gdje Mohamed Salah ima velikih problema u Egiptu.

Po povratku u rodni Nagrid mnogobrojni fanovi i novinari sjatili su se pred njegovu kuću, koju zbog toga nije mogao ni napustiti.

– Ovo što rade pojedini ljudi, ali i novinari, nema nikakve veze s ljubavlju. Nisam mogao izaći iz kuće i otići na Bajram-namaz. To se zove nepoštivanje privatnosti i neprofesionalizam – napisao je Salah na Twitteru