Redsi puštaju Shaqirija kako bi potrošili 60 milijuna?!

Premier League 24. svi 201912:39 > 12:49
Alex Livesey Getty Images Sport

Prema tvrdnjama uglednog nogometnog portala Goal.com, druga najbolja momčad Engleske, aktualni viceprvak, a uskoro možda i prvak Europe, razmišlja o mogućnosti da proda jednog od omiljenijih igrača u rosteru...

Getty Images/Alex Caparros

Riječ je o Xerdanu Shaqiriju (27). Iako je snažni Švicarac ove sezone odigrao nekoliko odličnih utakmica i po mnogima opravdao ulaganje od 13 milijuna eura napravljeno prošlog ljeta, na Anfieldu su spremni ponuditi ga na tržištu kako bi oslobodili mjesto za Samuela Chukwuezea, člana Villarreala.

Mladi, 20-godišnji Nigerijac je na vrhu popisa želja viceprvaka Engleske. Imao je odličnu sezonu u dresu popularne Žute podmornice i to je zadovoljilo agente Liverpoola koji su ga preporučili Jürgenu Kloppu.

Krilni napadač ove je sezone igrao i za prvu i za drugu momčad Villarreala, a u Primeri je postigao pet golova i dodao dvije asistencije na 26 utakmica.

U izlaznoj klauzuli ovog krilnog igrača momčadi iz predgrađa glavnog grada Španjolske stoji kako klub može napustiti samo ako netko za njega ponudi 60 milijuna eura.